Yükleniyor...

Kocaeli Büyükşehir’in özel ekipleri huzur ve güvenliği sağlıyor

Yerel

2 yıl önce yayınlandı.

Kocaeli Büyükşehir’in özel ekipleri huzur ve güvenliği sağlıyor

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Güvenlik ekipleri görev bölgelerinde vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlıyor.

KOCAELİ (İGFA)  – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Güvenlik ekipleri, görev bölgelerinde denetimlerine devam ediyor.

Vatandaşların huzuru ve güvenliği için görev yapan ekipler, unutulan eşyaları da sahiplerine ulaştırıyor.

Kocaeli’de yeşil alan miktarını arttıran, Darıca Millet Bahçesi, Ormanya ve Sekapark gibi vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanları inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu bölgelerde vatandaşların huzuru ve güvenliği için denetimler gerçekleştiriliyor. Zabıta Dairesi Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler yayaların bulunduğu yollara girerek vatandaşlarının can güvenliğini tehlikeye atan motosikletlerle ilgili denetimler yapıyor. Özel Güvenlik personelleri tarafından yapılan denetim kapsamında sürücüler uyarılarak, park dışarısına çıkarılıyor.

Ayrıca Sekapark, Darıca Millet Bahçesi, Ormanya ve sahil parkları başta olmak üzere unutulan kayıp eşyalar Özel Güvenlik ekipleri tarafından kayıt altına alınıyor. Sahiplerine ulaşılamayan eşyalar muhafaza edilirken, sahipleri bulunan eşyalar tutanakla teslim ediliyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Kut RTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır