Yükleniyor...

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Silivri’ye gönderilen Kaftancıoğlu ile telefon görüşmesini anlattı

Siyaset

2 yıl önce yayınlandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Silivri’ye gönderilen Kaftancıoğlu ile telefon görüşmesini anlattı

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün hakkındaki 4 yıl 11 aylık hapis cezası nedeniyle Silivri Cezaevi’ne gönderilen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında konuştu. Kılıçdaroğlu, “İstanbul İl Başkanımız bugün hapis cezası ile mahkum edildi. Sabah evden çıkmadan beni aradı, sesi iyi geliyordu” dedi.

Chp İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki 4 yıl 11 aylık hapis cezası geçtiğimiz haftalarda onandı. Kaftancıoğlu bugün prosedür gereği Silivri Adliyesi’ne gönderildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da partisinin grup toplantısından Kaftancıoğlu’yla telefon görüşmelerini aktardı.

“SABAH KONUŞTUK, SESİ İYİ GELİYORDU”

Kılıçdaroğlu, “İstanbul İl Başkanımız bugün hapis cezası ile mahkum edildi. Sabah evden çıkmadan beni aradı, sesi iyi geliyordu. Biz onların hiçbir siyasi hükmünü tanımıyoruz. Ne için çalıştığımız bellidir, asla onurumuzdan ödün vermeyeceğiz. Bunu yapanlardan birisi de Canan Kaftancıoğlu” dedi.

“İMAMOĞLU İÇİN DE BİR DURUŞMA VAR”

Sözlerine devam eden Kılıçdaroğlu, “Ekrem İmamoğlu için de yarın bir duruşma var. Neden, hala İstanbul’u kaybettiklerini anlayamıyorlar” diye konuştu.

Haberler.com – Politika

Kaynak https://www.haberler.com/politika/chp-lideri-kilicdaroglu-silivri-ye-gonderilen-14982823-haberi/
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Kut RTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır